Розробка дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування в середовищі SCRATCH

dc.contributor.authorДавіденко, А. І.
dc.date.accessioned2023-04-03T07:56:20Z
dc.date.available2023-04-03T07:56:20Z
dc.date.issued2022
dc.description.abstractУ кваліфікаційній роботі «Розробка дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування в середовищі SCRATCH» розглянуто види дидактичних матеріалів для навчання школярів і специфіка їх використання в роботі вчителя інформатики; висвітлено особливості розробки дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування; розкрито практичні питання створення дидактичних матеріалів інструментальними засобами; зроблено огляд інструментальних засобів, призначених для створення дидактичних матеріалів; уточнено вимоги до використання дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування; представлено і апробовано авторські розробки дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування в середовищі SCRATCH. У кваліфікаційній роботі «Розробка дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування в середовищі SCRATCH» розглянуто види дидактичних матеріалів для навчання школярів і специфіка їх використання в роботі вчителя інформатики; висвітлено особливості розробки дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування; розкрито практичні питання створення дидактичних матеріалів інструментальними засобами; зроблено огляд інструментальних засобів, призначених для створення дидактичних матеріалів; уточнено вимоги до використання дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування; представлено і апробовано авторські розробки дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування в середовищі SCRATCH.
dc.identifier.citationДавіденко А. І. Розробка дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування в середовищі SCRATCH : кваліфікац. робота на здобуття освіт. ступеня магістр : спец. 014 Середня освіта (Інформатика) / А. І. Давиденко ; Харків. нац. пед. ун-т ім. Г. С. Сковороди, каф. інформатики. – Харків, 2022. – 60 с. : дод.
dc.identifier.urihttps://dspace.hnpu.edu.ua/handle/123456789/10664
dc.language.isouk
dc.publisherХарківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди
dc.subjectпрограмування
dc.subjectоснови програмування в школі
dc.subjectінформатика в школі
dc.subjectprogramming
dc.subjectbasics of programming at school
dc.subjectcomputer science at school
dc.titleРозробка дидактичних матеріалів для навчання школярів основ програмування в середовищі SCRATCH
dc.title.alternativeDevelopment of didactic materials for teaching students the basics of programming in the SCRATCH environment
dc.typeOther
Файли
Колекції