Browsing by Author Туріщева, Л. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 13 of 13
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Використання Lego-технології при корекції мислення у молодших школярів із затримкою психічного розвиткуДорожко, І. І,; Малихіна, О, Є.; Туріщева, Л. В.
2019-12-12Використання настільних ігор як умова соціалізації дітей з особливими освітніми потребамиМалихіна, О. Є.; Туріщева, Л. В.
2020Корекція мислення учнів із затримкою психічного розвитку у процесі конструюванняТуріщева, Л. В.
2022Методичні рекомендації до семінарських занять і завдання для самостійної роботи з дисципліни "Психологія реклами" для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освітиДорожко, І. І.; Малихіна, О. Є.; Туріщева, Л. В.
2021Методичні рекомендації до семінарських занять і завдання для самостійної роботи з дисципліни "Психологія розвитку особистості" для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні наукиДорожко, І. І.; Малихіна, О. Є.; Туріщева, Л. В.; Ходикіна, Ю. Ю.
2022Методичні рекомендації з курсу "Психологія"Дорожко, І. І.; Туріщева, Л. В.; Микитюк, С. О.; Абаньшина, С. Є.; Дзюбич, О. М.; Діомідова, Н. Ю.; Довженко, О. О.; Малихіна, О. Є.; Ходикіна, Ю. Ю.
2019-10-26Настільні ігри як умова соціалізації школярів з порушенням мовленняТуріщева, Л. В.; Ткаченко, І. В.
2017-04-11Особливості педагогічного мислення у вчителів хіміїТуріщева, Л. В.
2020Прийоми з активізації пізнавальної активності старшокласників у груповій роботіДорожко, І. І.; Малихіна, О. Є.; Туріщева, Л. В.
2021Розвиток комунікативних умінь дітей з ООП в умовах інклюзивного навчанняДорожко, І. І.; Малихіна, О. Є.; Туріщева, Л. В.
2021Розвиток мислення у молодших школярів із ЗПР за допомогою конструктора LEGOДорожко, І. І.; Туріщева, Л. В.; Малихіна, О. Є.
2018-10-27Створення "Живих картин" як засіб розвитку естетичного сприйняття у молодших школярів з особливими освітними потребамиТуріщева, Л. В.; Ткаченко, І. В.
2021Фасилітативні вміння вчителя як чинник розвитку обдарованості учнівДорожко, І. І.; Малихіна, О. Є.; Туріщева, Л. В.