Browsing by Author Коваленко, В. Є.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 19 of 19
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Взаємодія закладів позашкільної та загальної середньої освіти у процесі соціалізації дітей з інтелектуальними порушеннямиКоваленко, В. Є.
2019-09-27Взаємодія шкільного та позашкільного освітнього середовища в інклюзивному навчанні дітей з інтелектуальними порушеннямиКоваленко, В. Є.
2019Використання елементів каністерапії в логокорекційній роботі з дітьми з інтелектуальними порушеннямиКоваленко, В. Є.; Введенська, В. Л.
2019Висвітлення проблеми емоційно-поведінкових порушень в осіб з інтелектуальною недостатністью в українській психолого-педагогічній науціСиньов, В. М.; Бистрова, Ю. О.; Коваленко, В. Є.; Бистров, А. Є.
2020Вікові особливості соціального становлення дітей з інтелектуальними порушеннями в спеціальних психолого-педагогічних дослідженняхКоваленко, В. Є.
2021Дефініція понять «соціалізація» та «розвиток» у спеціальних психолого-педагогічних дослідженняхКоваленко, В. Є.
2021Змістовна спрямованість інтересів школярів з інтелектуальними порушеннями як фактор їх залучення до гурткової роботиКоваленко, В. Є.
2021Компоненти та критерії соціалізованості дітей з нормотиповим розвитком та інтелектуальними порушеннями в онтогенетичному виміріКоваленко, В. Є.
2019-09-20Корекція негативних емоцій учнів з інтелектуальними порушеннями в навчальній діяльностіКоваленко, В. Є.
2020-11-18Особливості соціалізації дітей з інтелектуальними порушеннями в онтогенетичному виміріКоваленко, В. Є.
2019Профілактика віктимної поведінки дітей з легкими інтелектуальними порушеннями в умовах інклюзивної форми навчанняКоваленко, В. Є.
2020Психолого-педагогічні засади залучення школярів з інтелектуальними порушеннями до туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освітиКоваленко, В. Є.
2018Підготовка майбутніх корекційних педагогів до роботи в умовах інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребамиКоваленко, В. Є.
2020-12-18Соціалізація дітей з інтелектуальними порушеннями у гуртковій роботі спортивно-оздоровчого напряму позашкільної освітиКоваленко, В. Є.
2020Соціалізація особистості як предмет психолого-педагогічних та соціологічних дослідженьКоваленко, В. Є.
2021Стан емоційно-регулятивного компонента соціалізованості молодших школярів із інтелектуальними порушеннямиКоваленко, В. Є.
2020Структура системи позашкільної освіти в УкраїніКоваленко, В. Є.
2021-07-15Структурно-функціональна модель соціалізації та розвитку школярів з інтелектуальними порушеннями в позашкільній освітіКоваленко, В. Є.
2021Теоретичні засади практики позашкільної освіти дітей з інтелектуальними порушеннями в УкраїніКоваленко, В. Є.