Browsing by Author Голуб, Н. М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Взаємодія логопеда з батьками дітей при розв’язанні завдань профілактики і корекції в дітей труднощів формування та порушень писемного мовленняГолуб, Н. М.
2018-05-18Особистісно-орієнтований підхід до дітей із порушеннями психофізичного розвитку як умова розбудови інклюзивного освітнього середовищаГолуб, Н. М.
2020Особливості формування мовної компетентності молодших школярів при корекції в них порушень писемного мовленняГолуб, Н. М.
2017Передумови та показники готовності дитини до вивчення рідної та іноземної мов у початковій школіГолуб, Н. М.; Перлова, В. В.
2017-10-17ПИТАННЯ ПРОФІЛАКТИКИ Й КОРЕКЦІЇ ТРУДНОЩІВ І ПОРУШЕНЬ У ФОРМУВАННІ ШКІЛЬНИХ УМІНЬ ТА НАВИЧОКГолуб, Н. М.
2016ПРОСТОРОВІ, ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНІ, СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ РЕСУРСИ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИВАЛЬНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ ФОРМУВАННЯ ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯГолуб, Н. М.
2019-09-27Підготовка майбутніх педагогів до роботи з дітьми з особливими освітніми потребамиГолуб, Н. М.; Перлова, В. В.
2019-09-20Реалізація особистністно-орієнтованого підходу в роботі з дітьми, які мають проблеми адаптації до реалізація особистністно-орієнтованого підходу в роботі з дітьми, які мають проблеми адаптації до школи і труднощі в навчанніГолуб, Н. М.