Ласкаво просимо до Електронного архіву Харківського національного педагогічного університету імені
Г. С. Сковороди!

EKhNPUIR– (Electronic Kharkiv National Pedagogic University Institutional Repository) – відкритий електронний архів (репозитарій) Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

В EKhNPUIR розміщено електронні повнотекстові документи наукового та навчально-методичного призначення, створені науковцями, викладачами, аспірантами, магістрантами, а також студентами університету.

Наповнення Репозитарію регламентується Положенням про електронний архів, затвердженим Вченою радою ХНПУ ім. Г. С. Сковороди від 30.08.2016 року.

Положення про електронний архів (репозитарій) ХНПУ ім. Г. С. Сковороди

Авторський договір

Зареєструватися як новий користувач можна тут: Реєстрація користувача.

Інструкція реєстраціі документів

Для індексації публікацій світовими рейтингами радимо розміщувати електронні версії публікацій у форматах DOC або PDF з розпізнаванням. Бажано заповнювати поля "заголовок", "анотація" та "ключові слова" українською, російською та англійською мовами.

Розміщення наукових робіт студентів здійснюється за умови наявності рекомендації наукового керівника.

З питаннями щодо передачі публікацій до репозитарію прохання звертатися до координатора проекту Коваленко Світлани Олександрівни за адресою: вул. Алчевських, 29, к. 131 (тел. 717-10-34, email: svetlana.kovalenko2018@gmail.com)